Antri metai leggato organizuojamas festivalis „Rokas už laisvę”

Gegužės 9 d. Kaune, Laisvės alėjoje prie Muzikinio teatro vyks jau antri metai organizuojamas „atgaivintas“ muzikos ir saviraiškos festivalis „Rokas už laisvę“. Gyvasis Romo Kalantos fakelas iš esmės tapo visų laisvę mylinčių žmonių simboliu, o Romo asmenybė asocijuojasi su laisvų ir protestuojančių žmonių muzika – ROKO muzika. Todėl šiemet festivalio preambulė – laisvų žmonių muzikos ir saviraiškos festivalis.

Renginys, suburiantis įvairių kartų roko muzikos atlikėjus ir kūrėjus,  kviečia bendrauti, pasisakyti už toleranciją, saviraiškos laisvę.

Nuo 12 val. – akustinė programa „Šimtas pavasarių“: Vladas Kovaliovas, Šarūnas Mačiulis ir „Poliarizuoti stiklai“, Leonardas Rinkevičius ir Vitoldas Lesniak („Leo&Vito“), Romas Naidzinavičius ir Jovita Šiugždinaitė, Tadas Miliauskas, Matas Kaunietis ir Dangiras Petraitis, Edmundas Janušaitis („Briedis“).

Nuo 14 iki 20 val. – roko grupės: „Andrew Flam“, „The Other Side“, „Sutemon“, „Reck4Less“, „Ugne Smile“, „Korozija”, „Low Budget Disco Project”, „Piligrimas“.

R. Kalantos atminimui skiriama: A. Martinaičio dailės mokyklos instaliacija „Saviraiškos laisvė“, Garliavos meno mokyklos, Raudondvario filialo moksleivių projektas „Laisvės sparnai“.

Planuojama, kad kitais metais šis leggato organizuojamas festivalis taps tarptautiniu.

Mumis pasitikėjo