Atsiliepimai

kauno kulturos namai

“Su šia komanda bendradarbiaujame nuo 2009 metų. Jų teikiama įranga atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Aukštos kvalifikacijos technikų atliekamais darbais ir teikiamomis paslaugomis esame labai patenkinti. Mūsų bendradarbiavimą galima apibūdinti tiesiog vienu žodžiu – sėkmė. Ypač vertiname komandos sugebėjimą sklandžiai organizuoti darbą ir užtikrinti kokybę, todėl drąsiai galime rekomenduoti kitoms įmonėms pasirinkti šios įmonės atliekamus darbus ir teikiamas paslaugas sėkmingam jų verslo vykdymui.”

Rūta Augūnienė Kauno kultūros centras „Tautos namai” Direktoriaus pavaduotoja bendriesiems ir kultūros reikalams

kauno kulturos namai

“Tikri savo srities profesionalai. Šios komandos geras aptarnavimas, techninis potencialas, dėmesys, susiklausymas, operatyvumas ir lankstumas prisideda prie sėkmingo mūsų renginio organizavimo.Dėkojame už puikų, operatyvų, konstruktyvų, į klientą orientuotą bendradarbiavimą ir visokeriopą pagalbą įgyvendinant renginių techninę dalį.”

Nuoširdžiai, renginių organizatoriai “Exclusive Ideas” kolektyvas

kauno kulturos namai

“Esame dėkingi šiam kolektyvui už didelę pagalbą organizuojant mūsų bendrovės 50-mečio renginį. Išties buvo puiki šventė, kurią žmonės dar ir dabar prisimena. Ypatingai norime pažymėti Dainos Urbaitienės profesionalumą ir daugiau nei 20 metų renginių organizavimo patirtį. Dainos dėka buvo surengta puiki koncertinė programa, scenografija, patalpų apipavidalinimas – visa tai buvo parengta profesionaliai ir mums dėl to „neskaudėjo galvos“. Visos problemos buvo išsprendžiamos operatyviai.”

Ūdrys Staselka Atstovas ryšiams su visuomene AB „Kauno energija“

kauno kulturos namai

“Dėkojame už profesionalų požiūrį, bendradarbiaujant miuziklo DON BOSKO premjeriniame pastatyme Šiaulių arenoje. Darbai atlikti laiku, įranga kokybiška, aptarnavimas profesionalus, kolektyvas paslaugus.Visos problemos projekto metu buvo sprendžiamos operatyviai.Puiki komanda!”

Všį „Šou imperija“ direktorius Miuziklo DON BOSKO prodiuseris,Valdas Latoža