Birutės Petrikytės koncertinis turas

Google

Gegužės 22-24 dienomis, Kauno „Žalgirio“,  Vilniaus Siemens  ir Klaipėdos „Švyturio“ arenose,  B.Petrikytės jubiliejaus proga buvo surengti įspūdingi kon­cer­tai, pa­va­din­ti „For­tū­nos šyp­se­na“. Į  jubiliejinius koncertus pakviestas ne vienas gerai žinomas atlikėjas. Kartu su atlikėja scenoje pasirodė Č.Gabalis, P.Meškėla, S.Donskovas, R.Bubnelis, V.Malinauskas, O.Vyšniauskas, S.Januška, K.Kerbedis ir kt.  Akomponavo simfoninis orkestras  vadovaujamas Sauliaus Lukošiaus, ritmo grupė,  choras bei šokėjai.

DSC_8390_mazinta

 

DSC_8487 (1)mazinta

Techniškai įgyvendinant renginio meninius sumanymus, didžiąja dalimi panaudota Leggato technika bei personalas.  Šio projekto įgyvendinimas buvo sudėtingas logistiškai, kadangi trys koncertai buvo rengiami padieniui ir sumontuoti tokį įrangos kiekį per trumpą laiką buvo tikras iššūkis. Koncertų apšvietimui bei scenografijai buvo panaudota 80 judančių galvų, virš 70 led  ir kitokių šviesos prietaisų, daugiau kaip 150 m aliuminio fermų, 32 elektriniai telferiai ir kita įranga. Garso sistemai buvo naudotos 16 L‘acoustic Kudo kolonėlės, kurios užtikrino puikų skambesį visose arenose.

DSC_8584 (1)mazinta

Džiaugiamės, kad leggato komanda galėjo prisidėti prie šio renginio techninio aptarnavimo ir tikimės, kad  renginys suteikė žiūrovams daug malonių akimirkų.

Mumis pasitikėjo