Jubiliejiniai 90-sios Dainų šventės renginiai

Google

Praeitą savaitgalį Leggato komanda įgarsino pirmąją Dainų šventės dieną, vykusią Kaune. Jubiliejinės, 90-osios Dainų šventės renginį tiesiogiai transliavo LRT. Pilnutėlį Dainų slėnį, kuriame buvo virš 7 tūkstančių žiūrovų, pavyko kokybiškai įgarsinti su 24 kolonėlių sistema L’Acoustic Kudo. Garso sistemoms panaudoti Layher sistemos 10 m aukščio bokštai. Be to, iš Layher sistemos elementų pastatyta apie 120 kv. m. konstrukcija LED ekranui. Chorui  ir orkestrams įgarsinsti buvo panaudoti du pultai – Midas Heritage 3000, bei Yamaha PM5D RH. Pultams bei kitai įrangai apsaugoti nuo lietaus šlaite buvo sumontuota 7 x 5 m dydžio operatorinė, kurioje, be dviejų garso režisierių tilpo ir apšvietimo bei LED režisieriai su reikiama įranga.

bendranuotraukos svetainei

Šiandien prasidėjo Dainų šventės renginiai Vilniuje. Mūsų komanda aptarnaus Šokių dieną, kurios įgarsinimui jau sumontuotas įspūdingas 18 m aukščio bokštas garso sistemoms.

Tikimės sėkmingo darbo Šokių dienoje, o įspūdžiais ir vaizdais iš Šokių dienos būtinai pasidalinsime su Jumis po renginio.

Mumis pasitikėjo