Kantri mėgėjai siautė Visagine

Google

Saulėtą ir šiltą trečiąjį rugpjūčio savaitgalį Lietuvos bei užsienio gyvos muzikos gerbėjai ir kantri entuziastai rinkosi į 23 – čią tarptautinį „Visagino country 2016“ festivalį.

„Muzikos atlikėjų ir kantri stilių šiemet buvo galima išgirsti su pačiais įvairiausiais „prieskoniais“. Gerų žodžių sulaukėme iš įvairaus amžiaus ir pomėgių melomanų. Prieš festivalį buvo kiek nedrąsu, nes pakeitėme renginio vietą, bet tai pasiteisino su kaupu –  atsivėrė nauja erdvė, kurioje raconaliai išsidėstė didžioji scena su koncertine zona, margaspalvė mugė, mažoji scena ir visos pramogos vienoje vietoje, – pasakojo renginio organizatorė Elena Čekienė.

Ne paslaptis, kad viena aktyviausių festivalių lankytojų dalis – kitų festivalių organizatoriai, kurie ne tik patys kritiškiausi, bet ir atidžiausiai renginį stebintys ir vertinantys dalyviai. Amerikietis Carltoon Moody neslėpė susižavėjimo renginiu ir tikino, kad jis kur kas įspūdingesnis už Mrangowo festivalį, vykstantį Lenkijoje. Gerų žodžių negailėjo ir Uldis Ozolinš, Latvijoje vykstančio „Country Island“ festivalio organizatorius, – „Iki šiol buvau visuose „Visagino country“ festivaliuose, jie ir ankščiau žavėjo, bet tokio aukšto meninio ir techninio lygio festivalio dar nebuvau matęs“, – pasakojo kantri muzikos ir festivalių entuziastas. Latviui pritarė ir Lenkijoje pagal „Visagino country“ modelį pradėto rengti festivalio „Pure country“ organizatorius Michael Lonstar. Pasak jo, kiekvienais metais atvykęs į Visaginą jis randa kažką naujo ir ypatingo, ką norisi parsivežti į savo festivalį.

Organizatorius pasiekė ir žiūrovų ir atlikėjų žinutės, kuriose jie dėkoja už renginį, pabrėždami jo gerą organizavimą ir techninį aptarnavimą.  Paskutiniai ant scenos lipę austrai „Nashville“ jau prašė organizatorių juos pasikviesti koncertuoti ir kitais metais.

Festivalio partneriai  – Leggato, kaip ir keletą pastarųjų metų, rūpinosi scenomis, garso ir apšvietimo bei visa kita festivaliui reikalinga įranga. Atsižvelgiant į naują festivalio vietą buvo sumontuota kompaktiška bet funkcionali 10 x 8 m. dydžio Eurotruss konstrukcijų scena su 8M  paaukštintu stogu bei arkomis šonuose. Siekiant kuo geriau išnaudoti scenos plotą Leggato įrengė dvi 4×4 dydžio monitorines scenos šonuose, kas leido visą scenos plotą naudoti išskirtinai atlikėjams. Puikų garsą garantavo patyrę operatoriai bei L‘acoustic Kudo garso sistema, o efektingą apšvietimą papildė SGM P serijos LED prietaisai.

Susitiksime 2017 – tųjų metų rugpjūtį jau 24 – tąjame „Visagino country“ festivalyje.

Su Leggato viskas paprasta!

VC2 VC3 VC4 VC5

 

Mumis pasitikėjo