LED ekranų galimybės

Google

Kas yra LED?

LED (ang. Light Emitting Diodes) tai diodas, kurio sandara pritaikyta šviesai skleisti. Skirtingai nuo paprastos lemputės, kuriai įkaisti reikia laiko, šviesos diodas gali užsidegti ir užgesti kelis tūkstančius kartų per sekundę.

led-iranga-renginiams

Sujungus daugybę šviesos diodų gaunamas LED ekranas. Jei naudojami RGB (red, green, blue) spalvų diodai, ekranas tampa spalvotu ir gali išgauti beveik, bet kokią spalvą. LED ekrano kokybė priklauso nuo diodų kiekio ir atstumo tarp jų, kuo jis mažesnis, tuo vaizdas kokybiškesnis

LED ekrano pranašumai

Tai daug pigesnis ir patvaresnis variantas nei paprastas ekranas, jį galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Lyginant jį su projektoriumi, LED ekranas pasižymi didesniu ryškumu ir savo šviesos sklaida. Taip pat LED ekranas lenkia abu anksčiau paminėtus ekranus tuo, kad jis sudarytas iš atskirų modulių, tai reiškia, kad galima išgauti beveik, bet kokį dydi ir formą. Jis gali būti apvalus, lenktas ar iš kelių dalių.

moksleiviu-dainu-svente dainu-svente

Profesionalių šviesos dizainerių pagalba galima ne tik transliuoti vaizdą iš video kamerų, bet ir išgaut puikius scenografijos efektus, tiek scenoje, tiek lauko erdvėse. (Pirmoje nuotraukoje pateikiama scenografija iš “Dainų šventės” , bendras LED scenografijos plotis apie 80 metrų)

Jei norite daugiau informacijos ar domina LED ekranų nuoma kreipkitės dėl išsamesnės informacijos į Leggato komandą.

 

 

Mumis pasitikėjo