LEGGATO ĮSPŪDŽIAI IŠ FRANKFURTO PARODOS

Google

Dalinamės Leggato įspūdžiais iš Frankfurto parodos “Prolight and sound 2015”, kurioje vos prieš kelias savaites apsilankė Leggato komanda.

Kaip teigė Leggato delegacijos vadovas Dainius Bernatavičius, – ši paroda – tai puiki vieta susitikti ir pabendrauti su visais svarbiausiais partneriais. Leggato dienotvarkė parodoje buvo labai įtempta, nes leggato partneriai – aukščiausio lygio garso, šviesos ir sceninių konstrukcijų gamintojai.

 „Vertinant iš dizainerio perspektyvos susidurti su visa pramogų pasaulio industrija po vienu stogu buvo itin patogu ir įdomu. Galimybė tiesiogiai susipažinti su naujausiais techniniais sprendimais duoda impulsą naujam meniniam pritaikymui” – samprotavo šviesų dizainerė Barbora Giliūtė.

 PRG partnerių susitikimas

Frankfurto parodos metu vyko didžiausios pasaulyje renginių aptarnavimo įmonės PRG ir jos partnerių aljanso susitikimas. Į šį neeilinį susitikimą, kurio metu buvo aptartos Aljanso kryptys, bei diskutuojama įvairiomis kitomis aktualiomis temomis buvo pakviesti ir Leggato atstovai. Jų teigimu, tai buvo tikrai produktyvus susitikimas, be to, buvo įdomu pamatyti įspūdingą PRG kompanijos šou.

PRG-m

SGM įdomybės

Vienas iš leggato partnerių – kompanija SGM, pristatė kelis naujus produktus. “Ypatingai įdomus gaminys – SGM G1 (beam tipo) akumuliatorinė judanti galva, valdoma belaidžiu būdu. Akumuliatoriaus talpos pilnai užtenka renginiui įskaitant repeticijas” – savo įspūdžiais dalinosi Leggato delegacijos vadovas Dainius Bernatavičius. Beje, šį prietaisą pirmoji Lietuvoje pristato ir jau gali klientams pasiūlyti Leggato kompanija.

SGM6-m SGM-m SGM2-m SGM3- SGM4-m SGM5-

Garso įrangos naujienos

Įdomybių ir naujienų parodoje galima buvo sužinoti bei pamatyti ir garso srityje. “Manau ši paroda garso srityje išsiskyrė naujų garso pultų pristatymų gausa. Buvo naudinga susipažinti su naujausiais dabartiniais bei artimos ateities garso valdymo pultais, juos išbandyti bei pabendrauti tiesiogiai su jų kūrėjais.” – savo patirtimi dalinosi garso technikas Vytautas Kederys. Frankfurto parodos metu naujus pultus pristatė tokie gamintojai kaip Yamaha, Digico, Lawo, SSL, Allen-Heath, Soundcraft, Avid ir kiti.

 Sceninių konstrukcijų bei pastolių gamintojai

Leggato komanda Frankfurto parodos metu susitiko ir su kompanijomis Eurotruss bei Layher. Sceninių konstrukcijų gamintojas Eurotruss plečia veiklą ir dabar gali pasiūlyti keltuvų, skirtų kolonėlėms kelti. Tai saugus, greitas ir patogus būdas pakelti garso sistemą į reikiamą aukštį dirbant lauke atvirose erdvėse ar šalia scenų. Pasauliniu standartu tapęs pastolių gamintojas Layher taip pat siūlo naujienų, kurios padidins scenų saugumą. Tai integravimo detalės tarp scenos pagrindo ir scenos stogo.

foto_m

Įdomu, kad didelis dėmesys dabartiniuose koncertuose kreipiamas į specialiuosius efektus. Leggato komanda, parodoje pasisėmusi techninių žinių bei meninių įdėjų, gali pasiūlyti įtin patrauklių sprendimų renginiams.

Mūsų komanda jau intensyviai ruošiasi vasariniams projektams ir tikisi produktyvaus bei įdomaus artėjančio renginių sezono. Linkime, kad spalvingi renginiai džiugintų ir Jūsų akis!

Mumis pasitikėjo