Leggato renginys visai šeimai – „Jurgut, Jurgut grok 2014“

Google

Šių metų gegužės 17 d. Kauno amfiteatre, Nemuno prieplaukoje vyks Respublikinė vaikų ir jaunimo kapelijų šventė „Jurgut, Jurgut, grok 2014“. Šventė pradžia 11 val.. Dalyvauja liaudiškos muzikos kelektyvai: „Siručiukai” (Kėdainių r.), „Smilgenė” (Panevėžio r.), „Griežliukė” (Alytaus r.), „Seklytėlė” (Domeikava), „Karklynėlis” (Batniava), „Ąžuoliukai” (Kaunas), „Žolynėliai” (Kaunas), l.d. „Pasaka” etnogrupė „Dzinguliukai” ir l.d. „Svirnelis” etnogrupė „Bitaitė”.

                                                     Jurgut.Jurgut.grok.2008.1maza.001

Respublikinė vaikų ir jaunimo kapelijų šventė „Jurgut, Jurgut, grok“ – renginys, kuriame savo krašto muzikavimo tradicijas pristato geriausi šalies vaikų ir jaunimo liaudiškos muzikos kolektyvai. Jau antrą dešimtmetį kiekvieną pavasarį, pakviesdami į savo šventę, jie dovanoja daug šiltų ir prasmingų akimirkų žiūrovams. Įvairiuose šalies kampeliuose muzikuojantiems vaikams ši šventė – tai galimybė pasirodyti didžiojoje scenoje, o kai kuriems iš jų ji tampa ir tikro kūrybinio kelio pradžia. „Jurgut, Jurgut grok“ smagi, žiūrovų mėgiama ir labai laukiama pačių jaunųjų muzikantų šventė.

DSC_3101maza

Siekiant puoselėti regionų kultūros tradicijas, šventėje dalyvaujantys kolektyvai skatinami prisistatyti tam kraštui būdinga šnekta, atlikti autentiškas liaudies dainas bei kūrinius. Spalvingame koncerte kasmet dalyvauja per 250 jaunųjų muzikantų, dainorėlių, šokėjėlių nuo 3 iki 18 metų. Specialiai šiai šventei kelis naujus kūrinius kasmet paruošia ir Kauno vaikų lopšelių – darželių folkloro grupių jungtinis kolektyvas. Šventę vainikuoja visų dalyvių atliekama bendrų kūrinių programa. Renginio metu mažieji žiūrovai kartu su tėveliais kviečiami dalyvauti žaidimuose, pašokti ir padainuoti kartu su kapelomis, dalyvauti piešinių konkurse ir kitose atrakcijose.

Leggato linki Jums smagių ir šiltų akimirkų!

Mumis pasitikėjo