Puikus pasirinkimas Jūsų renginio techniniam aptarnavimui

Google

Mobilioji scena Alphastage

Ar žinojote, kad pasiruošimas Jūsų renginiui gali būti žymiai greitesnis, pasirinkus tinkamą sceną?Ar girdėjote, kad scena gali būti pilnai sumontuota vos per 4 valandas?

Kiekviena renginių organizavimo įmonė žino, kaip svarbu, kad darbai vyktų sklandžiai, kad laiku būtų sumontuota scena ir pilnai paruošta renginiui. Visuomet svarbu žinoti, kad renginys prasidės laiku ir, kad bus įgyvendinta visa renginiui paruošta programa, ką tikrai įvertins renginio žiūrovai.

Pristatome Jums mobiliąją sceną „Europodium Alphastage 160“. Tai scena, skirta vidutiniams ir dideliems renginiams bei festivaliams iki 15 tūkst. žiūrovų. Vienu metu šioje scenoje galima talpinti simfoninį orkestrą  ir chorą.

Didžiausias šios scenos privalumas – trumpas scenos montavimo laikas. Šis žymios Prancūzijos įmonės gaminys leidžia paruošti sceną renginiui per kelias valandas, kas yra labai aktualu, organizuojant renginius miesto aikštėse ar kitose viešose erdvėse.

Dar truputis techninės informacijos apie šią sceną:

  • Scenos gabaritai 14x12m., scenos pagrindo aukštis  1,6 – 2 m., aukštis nuo  scenos grindų iki stogo – 8m.
  • Ypač tvirta stogo konstrukcija išlaikanti iki 10 t. apkrovimą, įgalina pakabinti ypatingai daug apšvietimo ir garso įrangos, LED ekranų ar scenografijos elementų.
  • Scena gali būti komplektuojama su šoninėm arkom, kurios sceną vizualiai padidina iki 21m.

Leggato komanda siūlo Jums galimybę išbandyti šia unikalią, vienintelę Baltijos šalyse mobiliąją 160 kv. m. sceną.

Susisiekite su Leggato – mes mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus.

Mumis pasitikėjo