Pažintis su renginių įrangos naujovėmis parodoje “PLASA”

Google

Naujovių galia

plaza

Naujovės lenkia viena kitą milžinišku greičiu. Norint judėti pirmyn – būtina žinoti kas vyksta naujo, kokios gi tos naujausios tendencijos, kokie pranašumai. Naujovės suintriguoja kiekvieną – nesvarbu apie kokią sritį kalbėtume – visuomet norisi jas pamatyti ir išbandyti pirmiems, tiesa?

Šį norą įgyvendino ir du žmonės iš “Leggato” komandos , kuriems apsilankymas parodoje suteikė galimybę ne tik pamatyti naujausią įrangą, bet ir ją patiems išbandyti, pasiklausyti skirtingų gamintojų garso sistemų bei sudalyvauti naudinguose seminaruose.

Leggato komandos atstovai sudalyvavo “PLASA” parodoje, Londone, tai kasmet jau daugiau kaip 30 metų “ExCel” parodų rūmuose, Londone, vykstanti profesionalios garso įrangos, šviesos įrangos bei scenos įrangos technologijų paroda, kurioje pristatoma naujausi technologiniai sprendimai.

Apsilankymas šioje parodoje – tai puiki galimybė susipažinti su naujomis tendencijomis, gerai žinomais renginių įrangos gamintojais bei inovatyviausiomis idėjomis.

Parodoje atsivėrusios galimybės

Pažintis su “Doughty” firmos gamykla ir produkcija – tai dar viena galimybė, kuria pasinaudojo vienas iš Londono parodoje apsilankiusių “Leggato” darbuotojų. Jis ne tik pamatė kaip nuo pradžios gaminami šios firmos gaminiai bei kokios technologijos tam naudojamos, bet taip pat sudalyvavo individualiuose apmokymuose apie tai, kaip prižiūrėti ir remontuoti “Daughty” firmos produktus – stovus bei sceninius sukabinimus-spynas.

Taigi, nuo šiol “Leggato” gali drąsiai vadintis autorizuotu “Doughty” produktų servisu.

Jeigu Jums reikia pagalbos ar patarimo, nedvejokite ir kreipkitės į mus – su “Leggato” viskas paprasta!

Mes nustatysime gedimą ir suremontuosime, be to, mūsų suremontuota įranga išlaikys gamintojo suteiktus sertifikatus, todėl galėsite būti ramūs dėl renginio įrangos ir žmonių saugumo.

O galbūt Jūs norite papildyti savo garso įrangą naujais “Doughty” produktais? Susisiekite su mumis, mes pasiūlysime palankias kainas visai “Doughty” produkcijai, nes mūsų kompanija tiekia “Doughty” scenos įrangos produktus tiesiai iš gamintojo, be tarpininkų.

 

Mumis pasitikėjo