PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

Gaminame individualiai suprojektuotas transportavimo dėžes, užvalkalus, krepšius įvairiai aparatūrai, prietaisams ir instrumentams, kurie suteikia Išskirtinę apsaugą įrangai, ir suprojektuoti pagal kliento pageidavimus.

Siuvame scenines užuolaidas, gaminame telferių valdymo blokus ir kitą
specifinę įrangą profesionalams.

ĮRANGOS REMONTAS /
MATAVIMAI / PATIKROS

Remontuojame grandininius telferius, garso ir apšvietimo įrangos prietaisus bei jų elementus. Atliekame sceninių konstrukcijų detalių remontą. Esame autorizuotas Doughty produktų servisas Lietuvoje. Nustatome šių produktų gedimus ir remontuojame sukabinimo spynas. Suremontuota įranga pilnai atitinka gamintojo suteiktus sertifikatus, todėl galėsite būti ramūs dėl įrangos patikimumo ir žmonių saugumo!

Remontuojame analoginę ir skaitmeninę garso įrangą. Ypač kruopštus ir aukštos kvalifikacijos personalas darbus atlieka atsakingai, todėl galite drąsiai patikėti mums savo brangią įrangą. Turime įdirbį remontuojant tokių žinomų gamintojų kaip Martin, MIDAS, Shure, Crest ir kitų prietaisus.

REMONTUOJAME

Apšvietimo įrangą – valdymo pultus, judančias galvas, stroboskopus, LED prietaisus, teatrinius ir sekimo prožektorius, spliterius, switchus, adapterius ir kitus priedus.

Garso įrangą – skaitmeninius ir analoginius pultus, procesorius, stiprintuvus, kolonėles ir garsiakalbius, radijo sistemas bei priedus.

Kita įrangą – telferius, telferių valdymo blokus, signalinius kabelius, elektros kabelius ir paskirstymo dėžutes, tinklo įrangą, elektros spintas, apkabas, kablius ir kitą sceninė įrangą.

Atliekame matavimus ir patikras
Atliekame grandininių kėlimo įrenginių patikrą, išduodame sertifikatus. Vykdome elektros kabelių varžų, patalpų apšviestumo bei akustikos matavimus, analizuojame įrangos būklę.

Darbus atlieka tik aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys atitinkamus sertifikatus. Matavimo išvados pateikiamos su išsamiais komentarais ir rekomendacijomis